• Artykuł

  W czwartek, 26 stycznia odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu "Wawerska Akademia Seniora".

 • Artykuł

  Wawerskie pole, tuż obok Plaży Romantycznej, pokryte śnieżną bielą zmieniło się nie do poznania, nawet dla stałych bywalców. Zimowa sceneria tylko dodała uroku turniejowi, który odbył się 18 grudnia.

 • Artykuł

  To było naprawdę bardzo dobre otwarcie sezonu na nartach biegowych (nie tylko na orientację). Dużo osób przyjechało do Międzylesia, aby cieszyć się zimą i wykorzystać świetną pokrywę śniegu do pobiegania na nartach. Lata doświadczeń pokazują, że w okresie zimowym decyzję o organizacji imprezy należy podejmować bardzo szybko - śnieg znika błyskawicznie!

 • Artykuł

  W dniach 10 i 11 grudnia na terenie obiektu osirowskiej Syrenki odbyła się impreza "Świąteczni Łowcy przygód". Maraton świątecznej przygody rozpoczęliśmy grą terenową na terenie marysińskiego lasu. Przez dwie godziny uczestnicy projektu wędrowali mrocznymi ścieżkami, za przewodników mając porozkładane elektryczne świeczki. Frajdy było mnóstwo, zwłaszcza że na trasie wędrówki gracze spotykali postacie, pomocników Świętego Mikołaja, którzy stracili świąteczną energię.

 • Artykuł

  Ponad 200 uśmiechniętych osób, 2 biegi na orientację, kilkanaście stacji z atrakcjami, ognisko i losowanie nagród, to wszystko czekało na tych, którzy zdecydowali się 4. grudnia wziąć udział w projekcie “Zorientowani na Świętego Mikołaja” na Plaży Romantycznej. Atmosfera była tego dnia tak gorąca, że nawet potężne gradobicie nie złamałoby przedświątecznego sportowego ducha!

 • Artykuł

  W niedzielę, 27 listopada, 50 wawerskich rodzin/drużyn próbowało uratować gwiazdkę. Wydarzenie pod nazwą "Wawerska Akademia Elfów Świętego Mikołaja" koordynowane przez Fundację Zwalcz Nudę zagościło w Wawrze w Kulturotece w Falenicy.

 • Artykuł

  21 listopada z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka ulicami Wawra przeszły dzieci manifestując swoje praw. Energia dzieciaków sprawiła, że była to zdecydowanie najlepsza manifestacja ze wszystkich, o których słyszeliśmy. Zapraszamy do obejrzenia relacji!

 • Artykuł

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka dziś ulicami Wawra przeszły dzieci manifestując swoje prawa. Energia dzieciaków sprawiła, że była to zdecydowanie najlepsza manifestacja ze wszystkich, o których słyszeliśmy.

 • Artykuł

  Ostatni etap to 35 km trasy, na której zostały rozmieszczone punkty kontrolne. W przeciągu 117 minut zawodnicy mieli znaleźć ich jak najwięcej. W tym etapie udział wzięło 61 osób, z czego trasę o czasie ukończyły 52 osoby.

 • Artykuł

  W niedzielę, 16-stego października, Las Sobieskiego pełen był sportowców. A sportowcem mógł być każdy - dzieci, młodzież, seniorzy. W maratonie na dystansie 4,2 km można było pobiec, pojechać na rowerku czy w wózku a nawet spacerować z kijkami do Nordic Walking. Organizatorem tego wydarzenia był wawerski OSiR.