Pływalnia

Dane teleadresowe:
ul. V Poprzeczna 22, 04-611 Warszawa-Anin
Pływalnia-kasy - 22 443 00 93
e-mail: korzechowski@um.warszawa.pl 

Godziny otwarcia: codziennie w godz. 6:00 - 22:00

Basen sportowy - Jesteś miłośnikiem aktywności fizycznej w wodzie i czerpiesz przyjemność z pływania lub dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z pływaniem ? Pływalnia w OSiR Wawer to idealne miejsce, w którym poprawisz swoją kondycję, zadbasz o sylwetkę. Jest to też basen, w którym możesz rozpocząć naukę pływania. Wypróbuj nasz basen sportowy o długości 25 metrów i szerokości 12,5 metra. Basen jest wyposażony w 6 torów pływackich, słupki startowe przeznaczone do zawodów sportowych i zajęć organizowanych pod okiem doświadczonych instruktorów. Głębokość basenu wynosi od 1,2 do 1,8 metra. Basen powstał z myślą o średnio-zaawansowanych i zaawansowanych pływakach oraz dla osób z niepełnosprawnościami. Temperatura wody wynosi 28oC.

Basen rekreacyjny - W basenie rekreacyjnym o głębokości od 0,9 do 1,35 metra, z temperaturą wody wynoszącą 30oC poza torami do nauki pływania znajdują się liczne atrakcje wodne: gejzer - hydromasaż denny i hydromasaż ścienny, leżanki, kurtyna wodna oraz sztuczna rzeka i 6-osobowe jacuzzi z temperaturą wody 35oC usytuowane nad basenem rekreacyjnym. Z jacuzzi, z wysokości, jest widok na basen rekreacyjny i sportowy.

Strefa SPA - Dzięki naszej Strefie SPA ból mięśni po treningu nie odbierze Ci tego, co najlepsze. Strumienie wody i ciepło w naszym jacuzzi są idealnym sposobem na odpoczynek po treningu. To również świetny relaks po stresującym dniu w pracy lub w domu. Nasze łaźnie parowe, sauny i inne atrakcje wodne zapewniają detoksykację i czas relaksu, potrzebny do regeneracji. Nasze SPA mieści się w Strefie SPA oraz w obszarze basenu rekreacyjnego. Strefa SPA jest wyposażona w: dwie sauny suche (z temperaturą około 90-100oC), łaźnię parową o temperaturze około 50-60oC, jacuzzi dla 6 osób, półotwarty basen o głębokości 1,35 m wychodzącego na zewnątrz budynku. Hydromasaże ścienne i natryski służą do spłukiwania przed i po wejściu do saun. A dla najwytrwalszych proponujemy „kubeł zimnej wody”. W sezonie letnim uruchamiamy plażę o powierzchni 40 m2 wyposażoną w leżaki.