Wawer Dzielnica m.st. Warszawy

Tablica informacyjna

Komunikaty i ogłoszenia

 • PAŹ
  26

  Wawerska Garażówka w niedzielę 5 listopada

  Mamy nowy termin garażówki! W niedzielę 5 listopada 2023 r. w godzinach 11.00-15.00 na parkingu za Urzędem Dzielnicy Wawer będziecie mogli opróżnić swoje garaże, piwnice i szafy z „przydasi”.

 • LIS
  03

  Czasowe zmiany w kolejowym rozkładzie do Wawra

  Kolejny etap prac przy przebudowie i modernizacji linii kolejowej nr 7, na stacji Warszawa Wawer, spowoduje zmiany w rozkładzie jazdy pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej od 6 do 9 listopada oraz od 13 do 16 listopada.

 • PAŹ
  27

  Spotkanie z Wydziałem Architektury i Budownictwa

  Jak uzyskać decyzję o warunkach zabudowy lub pozwolenie na budowę? Masz problem z dokumentacją? Wydział Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy zaprasza na cykliczne spotkania konsultacyjne.

 • PAŹ
  23

  Remont ul. Juhasów i Borków

  Z uwagi na pogarszający się stan nawierzchni warszawscy drogowcy przeprowadzą remont ulic Borków i Juhasów w Wawrze. Od poniedziałku do piątku, 23-27 października, drogi te będą zamknięte na odcinku od ulicy Zabłudowskiej do Tadżyckiej. Objazdem pojadą autobusy linii 219.

 • PAŹ
  11

  Numery oraz adresy obwodów głosowania - Wawer

  Prezydent m.st. Warszawy podaje do wiadomości wyborców informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz referendum ogólnokrajowym w sprawach o szczególnym znaczeniu dla Państwa zarządzonych na 15 października 2023 r.