Wawer Dzielnica m.st. Warszawy

Tablica informacyjna

Komunikaty i ogłoszenia

 • LIS
  27

  Świeć blaskiem z odblaskiem, czyli odblaski od Straży Miejskiej

  Masz już odblask przypięty do plecaka, torby, kurtki? Jeśli nie, 4 grudnia br. Straż Miejska m.st. Warszawy i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie po raz dziewiąty rozpoczną akcję profilkatyczno-edukacyjną „Świeć blaskiem z odblaskiem”.

 • LIS
  20

  Obwieszczenie o inwestycji drogowej - ul. Celulozy

  Przedstawiamy obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie ul. Celulozy na odcinku od ul. Przewodowej do ul. Bielika (DD20) – droga dojazdowa w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, oraz nadaniu decyzji rygoru natychmiastowej wykonalności z uwagi na ważny interes społeczny i gospodarczy, jakim jest rozbudowa ulicy Celulozy na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy.

 • LIS
  20

  Prace pielęgnacyjne Nadleśnictwa Celestynów

  Co dzieje się na terenie lasów Zbójnej Góry? Nadleśnictwo Celestynów przeprowadza tam prace pielęgnacyjne. Będzie możliwa również wycinka drzew zagrażających bezpieczeństwu publicznemu.

 • LIS
  17

  Przebudowa ulicy Tawułkowej - zamknięcie do 31 lipca 2024 r.

  Podpisaliśmy umowę na przebudowę ulicy Tawułkowej. Prace rozpoczną się w poniedziałek, 20 listopada i potrwają do lipca 2024 r.

 • SIE
  04

  Bezpłatne badania mammograficzne

  Badania w Wawrze odbędą się 7 listopada, 1 grudnia 2023 roku oraz 4 stycznia, 9 lutego, 4 marca 2024 roku w godzinach od 9-17.

Posiedzenia Komisji i Sesje Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Brak informacji do wyświetlenia