Wawer Dzielnica m.st. Warszawy

Tablica informacyjna

Komunikaty i ogłoszenia

 • Nieruchomości zabudowane

  Ogłoszenie przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż części nieruchomości zabudowanej, położonej w Warszawie w dzielnicy Wawer przy ul. Żareckiej 6, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 55/3 o pow. 3268 m2 w obrębie 3-12-08. Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie mapa.um.warszawa.pl. Ogłoszenie w Biuletynie Informacji Publicznej Przeznaczenie do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Warszawie w dzielnicy Wawer przy ul. Halki 25, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 4 o pow. 1003 m2 w obrębie 3-12-48. Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie mapa.um.warszawa.pl. Ogłoszenie w Biuletynie Informacji Publicznej

 • LUT
  02

  Strategiczna inwestycja w wodociągi i kanalizację Wawra

  Warszawa kontynuuje inwestycje w rozwój systemu wodociągowo-kanalizacyjnego. Dziś zawarto umowę na projekt i budowę nowej infrastruktury na terenie Wawra. Za 2 lata dzielnica zyska kolejne magistrale, kanały i przepompownię ścieków. Wartość kontraktu to ponad 83 mln zł.

 • LUT
  12

  Ekrany akustyczne na drodze S2

  Dobra wiadomość dla mieszkańców Wawra. Droga ekspresowa S2 na Południowej Obwodnicy Warszawy, której uciążliwość wielokrotnie zgłaszali wawerczycy, będzie miała ekrany akustyczne!

 • LUT
  09

  Nadleśnictwo Celestynów - prace leśne

  Nadleśnictwo Celestynów informuje, że w lutym będą przeprowadzane prace pielęgnacyjne w drzewostanach Skarbu Państwa w zarządzie Nadleśnictwa Celestynów leżące na terenie Dzielnicy Wawer w następujących lokalizacjach:

 • LUT
  01

  Wybory samorządowe 2024

  Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 r. w godzinach 7.00-21.00. Wszelkie informacje będziemy zamieszczać w poniższym artykule.

Posiedzenia Komisji i Sesje Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy