Wawer Dzielnica m.st. Warszawy

Tablica informacyjna

Komunikaty i ogłoszenia

 • LIS
  29

  Ważny komunikat dotyczący zalewania nieruchomości przy ul. Zwoleńskiej

  Szanowni Mieszkańcy, wczoraj (28 listopada) pojawiła się informacja dotycząca zalewania nieruchomości zlokalizowanych przy ul. Zwoleńskiej poprzez wypompowywanie wody z budowy dwóch powstających inwestycji w tej okolicy: ulica Zwoleńska oraz ul. Biegunowa / róg Zwoleńskiej.

 • Nieruchomości zabudowane

  Przeznaczenie do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego części nieruchomości zabudowanej, położonej w Warszawie w dzielnicy Wawer przy ul. Żareckiej 6, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 55/3 o pow. 3268 m2 w obrębie 3-12-08. Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie mapa.um.warszawa.pl. Ogłoszenie w Biuletynie Informacji Publicznej

 • LIS
  27

  Świeć blaskiem z odblaskiem, czyli odblaski od Straży Miejskiej

  Masz już odblask przypięty do plecaka, torby, kurtki? Jeśli nie, 4 grudnia br. Straż Miejska m.st. Warszawy i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie po raz dziewiąty rozpoczną akcję profilkatyczno-edukacyjną „Świeć blaskiem z odblaskiem”.

 • LIS
  20

  Obwieszczenie o inwestycji drogowej - ul. Celulozy

  Przedstawiamy obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie ul. Celulozy na odcinku od ul. Przewodowej do ul. Bielika (DD20) – droga dojazdowa w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, oraz nadaniu decyzji rygoru natychmiastowej wykonalności z uwagi na ważny interes społeczny i gospodarczy, jakim jest rozbudowa ulicy Celulozy na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy.

 • LIS
  20

  Prace pielęgnacyjne Nadleśnictwa Celestynów

  Co dzieje się na terenie lasów Zbójnej Góry? Nadleśnictwo Celestynów przeprowadza tam prace pielęgnacyjne. Będzie możliwa również wycinka drzew zagrażających bezpieczeństwu publicznemu.