null

Relacja ze Zorientowanych na Mikołaja

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Ponad 200 uśmiechniętych osób, 2 biegi na orientację, kilkanaście stacji z atrakcjami, ognisko i losowanie nagród, to wszystko czekało na tych, którzy zdecydowali się 4. grudnia wziąć udział w projekcie “Zorientowani na Świętego Mikołaja” na Plaży Romantycznej. Atmosfera była tego dnia tak gorąca, że nawet potężne gradobicie nie złamałoby przedświątecznego sportowego ducha!

Atmosfera naszego wydarzenia była mocno rodzinna, bawili się dorośli, seniorzy, dzieci, a nawet masa towarzyszących uczestnikom czworonogów. Koncepcja była prosta, rdzeniem imprezy były biegi na orientację, a ich uzupełnieniem stacje z mikołajkowymi atrakcjami przygotowane przez  Siemiankowo. Na pięciu wyspach z atrakcjami można było sprawdzić się w kilkunastu konkurencjach sportowych i warsztatowych oraz “podjeść” kiełbaskę własnoręcznie upieczoną na ognisku. Zwieńczeniem imprezy było losowanie nagród wśród wszystkich uczestników biegów, poprowadzone przez zaufaną ekipę świętego Mikołaja.  

Dla wszystkich Tych, którzy nie dotarli na naszą imprezę, oraz Tych, którzy chcą powtórzyć wspólną zabawę w innej aranżacji, mamy znakomitą wiadomość!

10 i 11.  grudnia na obiekcie osirowskiej “Syrenki” odbędzie się dwudniowe wydarzenie sportowo-mikołajowe - Świąteczni Łowcy Przygód, z niezliczoną ilością atrakcji nagród i niespodzianek. Szczegóły na stronie urzędu, zapisy na siemiankowo@gmial.com

Do zobaczenia na imprezie!  

losowanie nagród, mężczyzna trzyma wylosowaną chustę buff w ręce
Zobacz galerię (11 zdjęć)
losowanie nagród - kobieta z bombką słodyczem w rece
tłum dzieci zgromadzony wokół św Mikołaja, który przemawiał z mikrofonem
grupa ludzi piekąca kiełbaski przy ognisku
chłopiec w czerwonych okularach przechodzący przez tor przeszkód
Mikołaj pomagający dziecku z łukiem
usmiechnieta Pani mikołajowa z opaską z rogami renifera
trójka ludzi biegnąca nadwiślańską ścieżką
dzieci piekące kiełbaski przy ognisku
mapa biegu na orientację z zaznaczonymi punktami
Mikołaj przemawia z mikrofonem w ręce