Zmiany w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej

Od poniedziałku, 28 listopada nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej linii S1 i S3, a od piątku, 2 grudnia – także linii S2. Są one spowodowane trwającymi pracami przy przebudowie i modernizacji stacji Warszawa Zachodnia. Prosimy o sprawdzanie rozkładów jazdy przed podróżą.

Linia S1

Od poniedziałku, 28 listopada większość pociągów S1 pojedzie w skróconej relacji Otwock – Warszawa Wschodnia. Do i z Pruszkowa dotrze 7 par pociągów w ciągu dnia. Natomiast od środy, 7 grudnia do soboty, 10 grudnia wszystkie pociągi SKM S1 pojadą wyłącznie w skróconej relacji Otwock – Warszawa Wschodnia.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S1 ważny w dniach 28 listopada – 6 grudnia.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S1 ważny w dniach 7 – 10 grudnia.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S2 ważny w dniach 2 – 6 grudnia.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S2 ważny w dniach 7 – 10 grudnia.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S20 ważny w dniach 7 – 10 grudnia.

Wiecej o zmianach dla linii S2 i S3 na stronie SKM.

Honorowanie biletów

Szczegółowe informacje w zakresie wzajemnego honorowania biletów ZTM-KM w ramach oferty Wspólny bilet ZTM-KM-WKD są dostępne w tym miejscu.
Natomiast informacje w zakresie dodatkowego honorowania, wprowadzonego na czas kolejowych remontów i inwestycji są dostępne w tym miejscu.