null

Zbigniew Wodecki na Wawer Music Festival

Drukuj otwiera się w nowej karcie
13 grudnia o godz. 17:30  w sali koncertowej Hotelu BOSS w Warszawie przy ul. Żwanowieckiej 20 odbędzie się niezwykły koncert wigilijny Zbigniewa Wodeckiego, który uwielbiany jest przez miliony Polaków w każdym wieku. Artysta gości od ponad 40 lat na polskich estradach i w programach telewizyjnych. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów na świecie. Mistrz Wodecki wystąpi ze swoim Zespołem i będzie to wielka atrakcja dla mieszkańców Wawra i okolic.
 
Gościem honorowym koncertu będzie Ambasador Zakonu Maltańskiego w Polsce  - JE Vincenzo Manno, z którym rozmowę przeprowadzi gospodarz wieczoru – prof. Jarosław Drzewiecki.
 
Bilety w cenie 50zl. do kupienia na eBilet lub w recepcji Hotelu BOSS (tel.22-5166100)
 
Po koncercie, ok. godz.19:15 organizatorzy  zapraszają do Restauracji Malinowej na tradycyjny już, III Pojedynek Kulinarny - Mistrz Mariusz Okrasa kontra Mistrz Jarosław Meryk.  Wydarzenie, na które publiczność warszawska oczekuje przez cały rok, stało się efektownym elementem współczesnej historii Wawra. Ograniczona liczba voucherów w cenie 75zł. jest już dostępna w Recepcji Hotelu Boss.
 
Przypomnijmy, że w minionym roku publiczność w finale pojedynku delektowała się strzelającym tortem „Pałac Kultury” – autorstwa Jarosława Meryka oraz płonącymi łososiami z kuchni Mariusza Okrasy. Po głosowaniu jawnym, które wskazało na absolutny remis, królewskie berło jest przechowywane przez obu naszych Mistrzów.