null

Zamknięcie wschodniej części ul. Patriotów w Miedzeszynie 16 kwietnia

Drukuj otwiera się w nowej karcie

16 kwietnia ok godz. 5.00 zostanie zamknięta ulica Patriotów Wschód od skrzyżowania z ul. Drozdową (bez skrzyżowania) do skrzyżowania z ul. Arniki (wraz ze skrzyżowaniem z zachowaniem dojazdów do posesji) - informuje firma Warbud, wykonawca odcinka C południowej obwodnicy Warszawy.

Ulica w czasie tego etapu zostanie zamknięta na dwa tygodnie, ruch pieszych będzie utrzymany. Objazd odbywać się będzie ulicą Patriotów Zachód poprzez przejazdy kolejowe w Miedzeszynie i Falenicy oraz by-passem drogowym między Arniki a Drozdową, do którego dojazd będzie możliwy ulicą Bystrzycką. Celem zamknięcia jest wykonanie robót związanych z likwidacją kolizji kanalizacji sanitarnej.

Przejezdna w obydwu kierunkach pozostanie druga, zachodnia jezdnia ul. Patriotów. Czynny będzie także przejazd przez tory kolejowe w Miedzeszynie.

Od 30 kwietnia, w trakcie III etapu organizacji ruchu na ul. Patriotów Wschód, ulica będzie zamknięta od skrzyżowania z ul. Drozdową (bez skrzyżowania) do skrzyżowania z ul. Arniki (bez skrzyżowania – dojazd do by-pasu drogowego).

Objazd dla samochodów osobowych będzie się odbywał poprzez tymczasowy by-pass drogowy zlokalizowany na przedłużeniu ulicy Żwanowieckiej (pomiędzy ulicami Drozową – Arniki), dla pozostałych pojazdów ulicą Patriotów Zachód poprzez przejazdy kolejowe w Miedzeszynie oraz Falenicy.

Celem zamknięcia ulicy na tym etapie jest wykonanie zasadniczych robót związanych z wykonaniem wanny szczelnej oraz wiaduktu drogowego w ciągu ulicy Patriotów Wschód i wiaduktów kolejowych.

Etap III potrwa około pół roku. 

Załączniki: