null

Nocne ograniczenia w ruchu pociągów na linii otwockiej!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Od 9 do 11 marca w godzinach nocnych, z powodu prac przy modernizacji linii kolejowej nr 7, na odcinku Warszawa Wawer – Warszawa Falenica nie będą jeździły pociągi. Uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza.

PKP PLK przebudowują linię kolejową w kierunku Otwocka. Z tego powodu, 9 do 11 marca w godzinach nocnych, wystąpi całkowita przerwa w ruchu pociągów wszystkich przewoźników między Warszawą Wawer i Warszawą Falenicą.  

Ostatni pociąg SKM linii S1 z Pruszkowa do Otwocka odjedzie o godz. 20.15, a z Otwocka do Pruszkowa o godz. 20.49. Pozostałe pociągi będą kursowały wyłącznie w skróconej relacji Pruszków – Warszawa Wschodnia lub Otwock – Warszawa Wschodnia.

Natomiast od ok. godz. 21.30, od strony Otwocka zostanie wprowadzony ruch wahadłowy pociągów S1 na trasie Otwock – Warszawa Falenica – Otwock.

W godzinach wieczornych z dworca Warszawa Wschodnia od strony ulicy Lubelskiej do Warszawy Falenicy będą odjeżdżały zastępcze autobusy WTP „za kolej”. Komunikację zastępczą uruchomią także Koleje Mazowieckie.  

Rozkład jazdy SKM S1 ważny w dniach 9-11 marca.
Rozkłady jazdy Kolei Mazowieckich.

Informacja pochodzi ze strony WTP