null

Weekendowe remonty w Wawrze

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W weekend, 22-25 lipca, od godz. 22.00 w piątek do godz. 6.00 w poniedziałek, wyłączana z ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Patriotów w rejonie skrzyżowania ze Zwoleńską.

Objazd zostanie poprowadzony wschodnią jezdnią ul. Patriotów oraz ul. K. Szpotańskiego z możliwością przejazdu przez tory kolejowe w Aninie lub Radości. Wyłączenia z ruchu związane są z pracami wykończeniowymi i układaniem ostatniej warstwy nawierzchni na jezdni ul. Patriotów, która została przebudowana w ramach budowy tunelu pod torami kolejowymi.  

Swoje prace w Wawrze w weekend zapowiada również Zarząd Dróg Miejskich. Wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni ul. Trakt Lubelski na odcinku od ul. Fiołkowej do Wału Miedzeszyńskiego. Zamknięty odcinek będzie można objechać, jadąc ul. Skalnicową do Wału Miedzeszyńskiego lub ul. Mrówczej. Prace rozpoczną się w piątek o godz. 22.00 i potrwają do poniedziałku do godz. 4.00 rano.

Natomiast w samym centrum, na wysokości Rotundy, wykonawca MPWiK rozpocznie prace związane z remontem magistrali wodociągowej. W sobotę i niedzielę obydwie jezdnie Al. Jerozolimskich na krótkim odcinku przed Rondem R. Dmowskiego będą zwężone o jeden pas.  

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl.