null

Warszawskie Dni Rodzinne

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Od 11 do 13 września na terenie całej Warszawy odbędą się Warszawskie Dni Rodzinne Prudential. Będzie to wyjątkowy weekend rodzinny, dni otwarte najciekawszych miejsc dla dzieci w stolicy wypełnione bezpłatnymi zajęciami, pokazami oraz warsztatami. To trzy dni pełne atrakcji, kiedy stolica stanie się wielkim placem zabaw.

Wszystkie zajęcia w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential są całkowicie bezpłatne. Żeby wziąć w nich udział wystarczy się tylko zapisać. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na stronie  www.warszawskiednirodzinne.pl.

Warszawiacy będą mogli skorzystać z m.in. takich atrakcji jak: zajęcia taneczne w Szkole Tańca Elite Dance Warszawa, spotkanie z ciekawą matematyką, komputerami i robotami w Matplaneta, a także lekcje baletowe prowadzone przez Balet dla Dzieci.  Zajęcia językowe zapewnią Szkoła Helen Doron oraz Szkoła Języków Obcych Point School. LuxMed przygotował dla dzieci konsultacje ze specjalistami, a dla przyszłych mam zajęcia edukacji przedporodowej!  Poradnia Bona Verba pozwoli na skorzystanie z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami – logopedą, psychologiem, terapeutą integracji sensorycznej, terapeutą treningu umiejętności społecznych, a Mazowieckie Centrum Stomatologii przeprowadzi przeglądy stomatologiczne.

Aby jeszcze lepiej przyjrzeć się ofercie rodzinnej Warszawy zapraszamy na Warszawski Piknik Rodzinny Prudential, który odbędzie się w niedzielę 13 września w godzinach 11.00-15.00, w parku Kozłowskiego przy Kopie Cwila na Ursynowie. Partnerem Pikniku jest Urząd Dzielnicy Ursynów. Będzie tam mnóstwo atrakcji dla dzieci: warsztaty, pokazy, zajęcia dla dzieci, fotobudka, a nawet prawdziwy brytyjski autobus!  Podczas pikniku na stoisku Poradni Chorób Stóp będzie można skorzystać z konsultacji z fizjoterapeutą, który wykona badanie na podoskopie i prowadzi korektywę.  Fabryka Św. Mikołaja zaprosi dzieci na cukierkowe dmuchańce, bungee run oraz kulę zorbingową. Odbędzie się także karaoke z rybką MiniMini,  warsztaty rycerskie z hotelem Czarny Groń oraz szkółka piłkarska dla maluszków Socatots. Nie zabraknie też bohaterów programu edukacji finansowej dla dzieci – Cha-Ching. Dzieci będą miały okazję dowiedzieć się, skąd się biorą pieniądze i jak mądrze z nich korzystać. Miś Lubiś zaprosi najmłodszych do swojego kreatywnego kącika na warsztaty rozwijające wyobraźnię i zdolności manualne, a Poloniak na degustację ekologicznych napojów. 

Warszawski Piknik Rodzinny Prudenial poprowadzi wokalistka i kompozytorka Agnieszka Konarska. Na scenie Pikniku czeka wszystkich wiele atrakcji oraz konkursów z nagrodami. Do wygarnia będą m.in. vouchery na rodzinny 2- dniowy pobyt z wyżywieniem w Hotelu Czarny Groń, bony podróżne od Vacansolei oraz zestawy zabawek PlayMais ufundowane przez Kreatywne Maluchy.

Współorganizatorem i patronem Warszawskich Dni Rodzinnych jest towarzystwo ubezpieczeniowe Prudential. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że Warszawski Dni Rodzinne Prudential i Warszawski Piknik Rodzinny Prudential, promując wspólne rodzinne spędzanie czasu, wpisują się w filozofię działania firmy, której ubezpieczenia mają na celu ochronę rodziny i zabezpieczenie jej przyszłości finansowej.

Warszawskie Dni Rodzinne Prudential odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta m.st. Warszawy, Rzecznika Praw Dziecka oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Patroni medialni: Radio Zet Gold, czasdzieci.pl, magazyn Gaga, MiniMini+, Mamadu.pl, TVP Warszawa, Cityboard Media

Załączniki: