null

Sylwester na Stadionie Narodowym

Drukuj otwiera się w nowej karcie

31 grudnia Warszawa zaprasza na błonia stadionu PGE Narodowego na największą otwartą imprezę roku. Zabawa organizowana przez Stołeczną Estradę odbędzie się pod hasłem „Sylwester Narodowy”. Dzięki współpracy z telewizją regionalną, to co dzieje się w stolicy zobaczą mieszkańcy innych regionów Polski.

Na gigantycznej scenie o powierzchni 540 metrów kwadratowych, w godzinach 20.00-1.30, rozegra się spektakularne muzyczne show w udziałem mocnego składu polskich artystów oraz światowych gwiazd.

Przed północą wystąpią: LEMON - objawienie na polskim rynku muzycznym. W ciągu zaledwie dwóch lat działalności stworzył pięć wielkich przebojów, zdobył platynową płytę i przyciągnął miliony wiernych fanów w całym kraju.  GRUBSON - jedna z najważniejszych gwiazd polskiego hip-hopu i PERFECT, zespół którego przeboje od 35 lat osiągają szczyty list przebojów, łącząc pokolenia.

Tuż po północy, po niezwykłym dwunastominutowym pokazie świetlno-pirotechniczym sceną zawładnie król elektronicznych brzmień – DJ PAUL VAN DYK.

Ten producent i performer nominowany do nagrody Grammy, rocznie okrąża planetę 16 razy, rozkręcając imprezy dla milionów klubowiczów i festiwalowiczów.

Nowy Rok 2016 postanowił przywitać w Warszawie, więc możemy spodziewać się niezwykłych doznań i niezapomnianych efektów wizualno-muzycznych oraz łączeń telewizyjnych z innymi miastami w Polsce.

Ale to nie koniec gwiazd, które pojawią się podczas Sylwestra Narodowego. O tym kto wystąpi w Warszawie tuż przed północą przekonamy się już pod koniec listopada.

Kolejne informacje związane z imprezą sylwestrową w Warszawie dostępne będą na stronach: www.estrada.com.pl oraz www.um.warszawa.pl.

Dołącz do nas na FB i poinformuj znajomych, że wybierasz się na „Sylwestra Narodowego” w Warszawie facebook.com/WarszawaSylwester/

Więcej informacji:

Magdalena Łań - Wydział Prasowy Urzędu m.st. Warszawy

Tel. 22 44 33 391, 519 066 117, mlan@um.warszawa.pl

Katarzyna Adamska - Stołeczna Estrada

tel. 22 621 84 19, 606 410 209, kasia.adamska@estrada.com.pl