null

Świąteczni Łowcy Przygód

Drukuj otwiera się w nowej karcie
10.12.2022 15:00 - 11.12.2022 18:00
Wielofunkcyjny obiekt sportowy "Syrenka", Starego Doktora 1, 04-551 Warszawa

Zapraszamy w dniach 10-11 grudnia br. na Wielofunkcyjny obiekt sportowy "Syrenka" przy ul. Starego Doktora 1:
sobota w godz.: 15:00-18:00
niedziela w godz.: 12:00- 15:00

Nasz tegoroczny, świąteczny event to dwudniowe wydarzenie, wypełnione atrakcjami i przygodami. To akcja, która rozpocznie festiwal świątecznej, pozytywnej energii dla całej rodziny. 

Dzień 1 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy grę wieczorną. Podzielimy Was na drużyny, a każda z grup dostanie latarkę i instrukcje jak trafić do ukrytych w lesie postaci. Zadania nie będą łatwe i trzeba się będzie wykazać nie lada sprytem i umiejętnościami, aby wykonać nasze świąteczne misje. W trakcie całej gry będziecie zbierali punkty, a zaliczenie wszystkich zadań pozwoli Wam wziąć udział w wielkim losowaniu kolejnego dnia podczas wielkiego finału. Po pokonaniu całej trasy uczestnicy dostaną drobny poczęstunek.

Dzień 2 

Dzień drugi to niesamowity festiwal sprawności świątecznych odbywający się na terenie Ośrodka sportu - Syrenka. Zadania będą miały spektakularny przebieg, a nad całością czuwał będzie prowadzący imprezę Mikołaj i Dj ze świątecznymi utworami. Przewidujemy tu kilka niespodzianek i akcji specjalnych. Na sam koniec naszej imprezy odbędzie się wielkie losowanie kart z pierwszego i drugiego dnia. Szczęśliwcy otrzymają niespodzianki.

Szykuje się spektakularne wydarzenie 

Nie może Was zabraknąć!

Zapisy nadal trawają do 9 grudnia br.: siemiankowo@gmail.com

Zapraszamy!