null

Świąteczna gra miejska w Ferio Wawer

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Fundacja Zwalcz Nudę i Galeria Ferio Wawer zapraszają na świąteczną, rodzinną grę miejską. Wyrusz w podróż w czasie, pomóż zorganizować niezapomniane świąteczne przyjęcie w klimacie lat 20. XX wieku i odkryj prawdziwą magię świąt! Na co dzień Akademia Elfów Świętego Mikołaja znajduje się na Biegunie Północnym jednak w grudniu ze względu na gorący czas przedświąteczny otwiera swoją filię w Warszawie. Dołącz do Akademii i zostań pomocnikiem Św. Mikołaja!

Nabór do Akademii już 8 grudnia w Galerii Ferio Wawer! 

Nie zwlekajcie i przyłączcie się do nas! Do wygrania wspaniałe nagrody ufundowane przez: Uczy i Bawi, Egurrola Dance Studio,firmę Mattel, Wydawnictwo Media Service Zawada, Kapitana Naukę, Wydawnictwo Zakamarki i innych. Każde dziecko dostanie upominek od Św. Mikołaja – mamy dla Was zdrowe lizaki Mniam-Mniam bez cukru, chrupki Mr Croc z certyfikatem EKO oraz mnóstwo innych słodkości! 

Na wszystkich czeka również moc atrakcji rodzinnych – nie tylko dla uczestników gier – w tym: wspólne pisanie listów – poczta świętego Mikołaja, Święty Mikołaj we własnej osobie oraz jego wyjątkowi pomocnicy – elfy, śnieżynki oraz renifery!

A także spektakl muzyczno - teatralny „Świąteczny Czas”. To animacje, które pobudzają dzieci do tworzenia spektaklu razem z aktorami, wspólnie śpiewane piosenki stwarzają świąteczną atmosferę. Spektakl ma charakter edukacyjny, a przez fantastyczną zabawę na scenie dzieci nie będą się nudzić nawet przez chwilę.

Poczuj świąteczny nastrój i baw się z nami całą rodziną!

UDZIAŁ BEZPŁATNY!

START I ZAKOŃCZENIE GRY: Galeria Ferio Wawer, Szpotańskiego 4, 8 grudnia 2018, godz. 14:00 - 18:00

Na grę obowiązują zapisy!

Więcej informacji oraz zapisy: www.zwalcznude.pl/elfy/

Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa.