null

Sprzątanie pola do Disc Golfa w Wawrze - efekty

Drukuj otwiera się w nowej karcie
121675125_1049326352195643_7651854211030825066_n.jpg

Dla członków i sympatyków stowarzyszenia Disc Golf Warszawa były to bardzo pracowite dwa dni. Pomimo niepogody zarówno w sobotę i w niedzielę frekwencja dopisała. W parku przy ogródkach działkowych "Zdrowie" w Wawrze pojawiły się teepady, czyli pola startowe do gry, a także trzy kosze na śmieci, ławka, stelaż pod mapę pola, oraz tabliczki przypominające o zachowaniu ostrożności oraz dbaniu o środowisko podczas przebywania na polu. W niektórych miejscach pojawiły się również drogowskazy kierujące na następny kosz, aby nowi gracze nie mieli problemu z odnalezieniem się na polu.

Park został również gruntownie oczyszczony ze śmieci. Wyniesieonych zostało kilkanaście worków odpadów. Zgodnie z hasłem "Śmieci - jak dyski - trafiamy do kosza!", weekendowe sprzątanie jest jedynie wstępem do bardziej długofalowego dbania o czystość i estetykę terenu.

Wkrótce pojawi się również mapa pola wraz z zasadami gry i tablicą rekordów, a także tzw. Tee Signy, czyli tabliczki informujące jak rzucać na danym koszu i jaka jest przewidziana liczba rzutów.

Więcej informacji nt. Disc Golfa znajdziecie na Fanpage'u   ->>"Disc Golf Warszawa"

 

[mg_picker:12036]