Kolejne spotkanie z mieszkańcami już 15.11.22.

zegar wskazujący godzinę 18stą

Pierwsze spotkanie za nami. Zapraszamy na kolejne mieszkańców osiedli Falenica, Aleksandrów, Radość we wtorek do Kulturoteki w Falenicy. Porozmawiamy m.in. o inwestycji kolejowej.

Szukasz informacji o planach rozwoju dzielnicy, remontach dróg, nowych inwestycjach? Zastanawiasz się nad czystym powietrzem w dzielnicy? Myślisz o bezpieczeństwie? A może chcesz coś zaproponować? Przyjdź na jedno z czterech spotkań z mieszkańcami, które zaplanowaliśmy w listopadzie i porozmawiaj z nami.

Zarząd Dzielnicy Wawer zaprasza na cztery listopadowe spotkania. Burmistrz Norbert Szczepański, zastępcy burmistrza Łukasz Jeziorski i Leszek Baraniewski oraz przedstawiciele wydziałów i jednostek będą poruszać najważniejsze dla mieszkańców kwestie, mające wpływ na ich codzienne funkcjonowanie.

Najbliższe spotkanie:

• 15.11.2022 r., godz. 18:00  – Kulturoteka w Falenicy – ul. Walcownicza 4/6 dla mieszkańców osiedli Falenica, Aleksandrów, Radość.

Będziemy na nim rozmawiać m.in. o inwestycji PKP PLK.

Spotkania mają charakter otwarty, zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Będzie na Was czekała kawa, animacje dla dzieci, a po spotkaniu rozdamy odblaski, aby bezpiecznie wrócić do domu.

Jeśli chcesz nam o czymś powiedzieć, zadać pytanie, skorzystaj z formularza na stronie

Podczas spotkań będziecie mogli porozmawiać z przedstawicielami:

• Zarządu Dzielnicy Wawer
  • Wydziału Inwestycji