Spotkanie z mieszkańcami w SP nr 404

zegar wskazujący godzinę 18stą

Zapraszamy mieszkańców osiedli Nadwiśle i Miedzeszyn w najbliższą środę, 30.11.22 do Szkoły Podstawowej nr 404.

Szukasz informacji o planach rozwoju dzielnicy, remontach dróg, nowych inwestycjach? Zastanawiasz się nad czystym powietrzem w dzielnicy? Myślisz o bezpieczeństwie? A może chcesz coś zaproponować? Przyjdź na jedno z czterech spotkań z mieszkańcami, które zaplanowaliśmy w listopadzie i porozmawiaj z nami.

Zarząd Dzielnicy Wawer zaprasza na cztery listopadowe spotkania. Burmistrz Norbert Szczepański, zastępcy burmistrza Łukasz Jeziorski i Leszek Baraniewski oraz przedstawiciele wydziałów i jednostek będą poruszać najważniejsze dla mieszkańców kwestie, mające wpływ na ich codzienne funkcjonowanie.

Najbliższe spotkanie:

• 30.11.2022 r., godz. 18:00  – Szkoła Podstawowa nr 404– ul. Cyklamenów 28 dla mieszkańców osiedli Nadwiśle i Miedzeszyn.

Spotkania mają charakter otwarty, zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Będzie na Was czekała kawa, animacje dla dzieci przy osobnym stoliku, a po spotkaniu rozdamy odblaski, aby bezpiecznie wrócić do domu.

Jeśli chcesz nam o czymś powiedzieć, zadać pytanie, skorzystaj z formularza na stronie

Podczas spotkań będziecie mogli porozmawiać z przedstawicielami:

• Zarządu Dzielnicy Wawer
  • Wydziału Inwestycji