Kolejne spotkanie z mieszkańcami 23.11.22

zegar wskazujący godzinę 18

Zapraszamy mieszkańców osiedli Marysin, Anin i Międzylesie w najbliższą środę do Szkoły Podstawowej nr 195.

Szukasz informacji o planach rozwoju dzielnicy, remontach dróg, nowych inwestycjach? Zastanawiasz się nad czystym powietrzem w dzielnicy? Myślisz o bezpieczeństwie? A może chcesz coś zaproponować? Przyjdź na jedno z czterech spotkań z mieszkańcami, które zaplanowaliśmy w listopadzie i porozmawiaj z nami.

Zarząd Dzielnicy Wawer zaprasza na cztery listopadowe spotkania. Burmistrz Norbert Szczepański, zastępcy burmistrza Łukasz Jeziorski i Leszek Baraniewski oraz przedstawiciele wydziałów i jednostek będą poruszać najważniejsze dla mieszkańców kwestie, mające wpływ na ich codzienne funkcjonowanie.

Najbliższe spotkanie:

• 23.11.2022 r., godz. 18:00  – Szkoła Podstawowa nr 195 – ul. Króla Maciusia 5 dla mieszkańców osiedli Marysin, Anin i Międzylesie.

Spotkania mają charakter otwarty, zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Będzie na Was czekała kawa, animacje dla dzieci przy osobnym stoliku, a po spotkaniu rozdamy odblaski, aby bezpiecznie wrócić do domu.

Jeśli chcesz nam o czymś powiedzieć, zadać pytanie, skorzystaj z formularza na stronie

Podczas spotkań będziecie mogli porozmawiać z przedstawicielami:

• Zarządu Dzielnicy Wawer
  • Wydziału Inwestycji