null

Spotkanie z Gwiazdami: Paweł Płaczek

Drukuj otwiera się w nowej karcie
04.12.2023 18:30 - 04.12.2023 20:00
sala widowiskowa Wawerskiego Centrum Kultury w Międzylesiu, ul. Żegańska 1A
mężczyzna z ciemnymi włosami zaczesanymi do tyłu, w okularach w czarnych oprawkach. Ma ręce skrzyżowane na piersi, ubrany jest w czarny fartuch kucharski.

Chcesz poznać tajniki gotowania? Poznać twórcę bloga o gotowaniu takkemycake.eu? Zapraszamy na wieczór autorski Pawła Płaczka - dziennikarza, autora książek kulinarnych, który zawita w grudniu do Wawra!

Cykl grudniowych "Spotkań z Gwiazdami" otworzy wieczór autorski uwielbianego przez fanów i fanki dobrej i przemyślanej kuchni - Pawła Płaczka.

Paweł   Płaczek – Rocznik '83, po mieczu Ślązak, po kądzieli Litwin, od 16 lat warszawski „słoik". Dziennikarz, autor cyklu książeczek kulinarnych „Kuchnia wyjątkowych smaków", które rozeszły się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Od ośmiu lat prowadzi bloga kulinarnego takemycake.eu. Ma dwie pasje: gotowanie i podróże, które najchętniej łączy w jedną.

Rozmowę poprowadzi Anna Matusiak.

Miłośnicy twórczości Pawła Płaczka będą mieli okazję zakupić najnowszą (świeżą i jeszcze gorącą bo październikową) publikację jego autorstwa pt. "Święta, święta i po świętach. Celebracja przez cały rok".

Podczas spotkania najmłodsze dzieci mogą wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez animatorów Wawerskiego Centrum Kultury.

Wstęp wolny!

Projekt finansuje Dzielnica Wawer m.st. Warszawy

Link do wydarzenia na Facebooku

mężczyzna z ciemnymi włosami zaczesanymi do tyłu, w okularach w czarnych oprawkach. Ma ręce skrzyżowane na piersi, ubrany jest w czarny fartuch kucharski.