Spotkanie z Ambasadorem Korei Południowej

W związku z nadchodzącymi Światowymi Dniami Młodzieży zastępca burmistrza dzielnicy Wawer Leszek Baraniewski spotkał się z Ambasadorem Republiki Korei w Polsce J.E. Ji-in Hongiem. Ambasador jest mieszkańcem wawerskiego Anina.

Rozmowa przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze i dotyczyła współpracy dzielnicy Wawer i ambasady Korei przy organizacji wawerskich wydarzeń związanych ze ŚDM. W Wawrze będzie zakwaterowanych 120 pielgrzymów z Korei Południowej, a także goście z Hongkongu i Ukrainy.

Burmistrz Leszek Baraniewski podarował koreańskiemu gościowi albumy dotyczące atrakcji turystycznych Polski i dzielnicy Wawer.

Uroczystości związane ze ŚDK w Wawrze odbędą się w niedzielę 24 lipca w parafii Dobrego Pasterza przy ul. Przewodowej od godz. 15. Zaplanowano wspólną modlitwę, koncerty i występy artystyczne, także koreańskie.