null

Kobiety! Przedsiębiorczynie! Łączcie się w ramach #Net_Smolna2023

Drukuj otwiera się w nowej karcie
zaproszenie na spotkania dla przedsiębiorczyń, w górnym prawym rogu zdjęcie kobiet przebywających na spotkaniu, stoją przy stolikach koktajlowych

Warszawa regularnie prowadzi programy wsparcia przedsiębiorców, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie oraz tych, którzy planują założenie własnej działalności gospodarczej. Program #Net_Smolna2023 ma dostarczyć praktycznej wiedzy i narzędzia do rozwoju działalności. Umożliwi także nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych. Tegoroczna edycja programu jest adresowana do kobiet z Warszawy i okolic, które już prowadzą swoją działalność oraz tych, które dopiero mają pomysł na biznes.

Wiedza i rozmowy

Kobiety, które decydują się na założenie własnej działalności, mierzą się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest często brak wiary we własne siły i możliwości. Drugim – trudność w określeniu na jakim etapie jestem i jak mój biznes powinien się rozwijać. Dlatego tak ważne są spotkania i szkolenia takie jak Net Smolna, która daje uczestniczkom nie tylko konkretną wiedzę, ale też możliwość rozmów i wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorczyniami – mówi Karolina Zdrodowska, dyrektorka koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego z Urzędu m.st. Warszawy.

Wymierną korzyścią tych spotkań jest wsparcie w dotarciu do nowych klientów, poznanie innych przedsiębiorczych kobiet, zdobycie doświadczenia biznesowego. Wiele daje również możliwość otwartej rozmowy o obawach i wyzwaniach, przed którymi stają kobiety planujące założenie lub już prowadzące swoją działalność gospodarczą. Projekt jest kontynuacją ubiegłorocznej edycji, która oferowała przedsiębiorcom, zarówno kobietom, jak i mężczyznom 6 spotkań sieciujących i warsztatów biznesowych. W spotkaniach w 2022 r. wzięły udział 73 osoby.

Każde tegoroczne spotkanie #Net_Smolna2023 podzielone będzie na dwie części: warsztat z zakresu wiedzy biznesowej oraz networking, podczas którego każda z uczestniczek będzie mogła zaprezentować swoją działalność. Część spotkań sieciujących jest przeznaczona dla przedsiębiorczyń 50+, a ostatnie dla kobiet z branży artystycznej. Spotkania będą prowadzone przez ekspertki i przedsiębiorczynie z Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. Dzięki finansowaniu ze środków m. st. Warszawy program #Net_Smolna2023 jest dla uczestniczek bezpłatny.

Harmonogram spotkań

  • Dla przedsiębiorczyń 50+

14.11.2023 „Networking w biznesie”

21.11.2023 „Jak inwestować w wieku 50 +”

28.11.2023 „Wizerunek w biznesie”

08.12.2023 „Asertywność w komunikacji”

  • Spotkanie dla branży artystycznej

12.12.2023 „Marka osobista dla branży artystycznej”

Jak się zapisać?

Spotkania będą odbywać się w Centrum Przedsiębiorczości Smolna, przy ul. Smolnej 4 w Warszawie. Rejestracja udziału w spotkaniach odbywa się poprzez stronę Sieci Przedsiębiorczych Kobiet(otwiera się w nowej karcie).

Po podaniu danych kontaktowych i otrzymaniu mailowego potwierdzenia można zapisać się na konkretne, interesujące nas spotkanie. Na razie możliwe są zapisy na październik.

zaproszenie na spotkania dla przedsiębiorczyń, w górnym prawym rogu zdjęcie kobiet przebywających na spotkaniu, stoją przy stolikach koktajlowych