null

Sportowy Piknik Rodzinny w Nadwiślu

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Wawer świętował, na sportowo. Mieszkańcy bawili się na Sportowym Pikniku Rodzinnym w Centrum Sportowo - Rekreacyjnym "Nadwiśle".

Gości przywitał zastępca burmistrza dzielnicy Wawer Leszek Baraniewski, który w wspólnie z radnym dzielnicy Wawer Łukaszem Kubikiem i dyrektorem wawerskiego OSiRu Sylwestrem Rudzińskim, wręczył puchary i nagrody zwycięzcom turnieju piłkarskiego.

Wśród atrakcji pikniku znalazły się pokazowy trening siatkarski, przeprowadzony przez reprezentanta Mistrzów Świata w siatkówce Pawła Zagumnego wraz z drużyna Onico Warszawa. Odbył się także turniej dziecięcych drużyn piłkarskich, mecz urzędnicy-oldboye.

Goście wysłuchali występów artystycznych młodzieży z filii Marysin, Zastów, Falenica, Aleksandrów i Radość Wawerskiego Centrum Kultury. Obejrzeli także pokazy taneczne grupy Shock Dance, Akademii Tańca Reliese i Fundacji Radość dla Ludzi oraz pokazy Warszawskiej Akademii Karate Tradycyjnego i Wawerskiej Szkoły Walki.

Chętni mogli także wykonać bezpłatne badania ciśnienia przeprowadzane przez firmę Eva Clinic i poćwiczyć na stoisku wawerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Piknik zorganizowali Urząd Dzielnicy Wawer, wawerski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Wawerskie Centrum Kultury.

 

Zobacz galerię (62 zdjęć)