null

Spektakle Teatru Warszawa 50+

Drukuj otwiera się w nowej karcie
zdjęcie ze spektaklu, 7 postaci stoi na scenie

Polecamy Państwa uwadze dwa spektakle Teatru Warszawa 50+ oraz krótki film, które można obejrzeć bezpłatnie. 

 

„Eko SENIOR”   

Link do pokazu  https://youtu.be/efDuhtqCYDI

Sztuka w sposób tragikomiczny, zabawny, a także ciepły i wzruszający poruszy uniwersalną problematykę związaną ze społeczną wiarą w ewolucyjny postęp ku lepszemu w kontekście zmieniającej się definicji ekologicznego stylu życia.

 

 

„WIELKIE DZIEŁO”   

Link do pokazu   https://youtu.be/ejkr-Q-2qvU

Sztuka opowiada historię pewnej bardzo bogatej kobiety, która postanowiła zainwestować w polską kinematografię. Chce zrobić film wszechczasów pod tytułem Wielkie Dzieło. Do pracy zatrudnia aktorki-seniorki, które poznaje podczas warsztatów teatralnych.
Wielkie Dzieło to komedia, która ukazuje znane i lubiane sceny z polskich filmów z zupełnie nowej, zaskakującej perspektywy. Spektakl ma wartkie, dynamiczne tempo i  jest popisem aktorskim 11 utalentowanych pań, które pod okiem twórców z Fundacji Artystycznej ME/ST osiągają poziom bliski profesjonalistom, zachowując przy  tym świeżość i energię, która uwodzi widzów w każdym wieku.

 

„MANIFEST POKOLENIOWY”  29 grudnia, g, 18.00

Link do pokazu :  https://youtu.be/kidY2SIGzp4

Pełen emocji i prawdy manifest, sprowokowany tym, co wydarzyło się w 2020  roku. 8 utalentowanych aktorek prezentuje swój punkt widzenia
Odnoszą się do bieżących zdarzeń, do tego jak jest, i jaki to ma wpływ na nasze codzienne życie. Surowa, pełna emocji ocena przeplata się z nadzieją na lepsze jutro, z myślą o tym, że wystarczy kilka prostych wartości, takich jak miłość, życzliwość, tolerancja i świat być może wróci do normy. Tylko czy ta norma jest na pewno dobra dla nas i dla naszej planety?  

Opieka artystyczna ME/ST
Aktorki: Jagoda Rewers, Irena Kaczorowska, Izabella Borowiec, Izabella Pietura, Alina Szpilewska, Apolonia Jolanta Świtała, Ewa Złotkiewicz, Małgosia Siemiątkiwska.