null

Teatr dla Najnajów "Łąka"

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
16.12.2023 13:00 - 16.12.2023 14:00
WCK Fila Radość, Powojowa 2, 04-860 Warszawa
fragment zdjęcia łąki z żółtymi jaskrami, z pomarańczowo czarnym motylem Rusałka i zielonym napisem Łąka

Zapraszamy na spektakl "Łąka"

Łąka to miejsce pełne cudów. Niektóre z nich są tak malutkie, że trudno je dostrzec gołym okiem. Zatrzymajmy się na chwilę. Połóżmy ręce na źdźbłach miękkiej trawy, aby poczuć pod palcami kropelki porannej rosy. Popatrzmy, jak kwiaty otwierają po nocy swoje zielone ramiona i wystawiają kolorowe główki do słońca. Ależ przyjemnie, cicho i spokojnie... Ale zaraz, zaraz! Co się dzieje? Co to za rwetes?! Ach...to skowronek budzi swoim śpiewem całą ptasią rodzinę, a pszczoły zaczynają poranną zmianę w fabryce miodu. Nie minęła chwila, a tu już wszędzie ruch, wszędzie gwar, ktoś tu ćwierka, ktoś tam bzyczy... Jest tyle spraw do załatwienia, a dzień przecież taki krótki! Trzeba się śpieszyć, żeby ze wszystkim zdążyć zanim przyjdzie noc. Dostojna, piękna i magiczna, która zwołuje wszystkich tych, którzy nie przepadają za słońcem. Bo nocą łąka wcale nie śpi, dalej tętni życiem. Wystarczy tylko przyjrzeć się uważnie.

ŁĄKA to spektaklo-koncert z przepiękną muzyką graną na żywo, w którym dzieci mogą swobodnie eksplorować bezpieczną i przytulną przestrzeń, znajdować ukryte w niej niespodzianki, eksperymentować, cieszyć się i przeżywać wraz z rodzicami swoje pierwsze teatralne zachwyty. ŁĄKA to spektakl uczestniczący, tu nikt nie siedzi w bezruchu. To przestrzeń do wspólnych działań, tańca, śpiewu i zabawy.

Koncert dla rodziców z maluszkami w wieku od 8 – 18 miesiąca oraz od 1,5 – 3 lat polecany na pierwszą wizytę w teatrze.

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda

Opracowanie muzyczne: Iza Lamik i Basia Derlak

Występują: Dagmara Bąk / Maja Wachowska, Iza Lamik

Projekt scenografii: Agnieszka Czekierda

Scenografia: zespół Teatru Małego Widza

Zdjęcia: Arkadiusz Wrzesień

Spektakl  Teatru Małego Widza realizowany w ramach inicjatywy TMW W PODRÓŻY w zakresie zadania publicznego „TEATR DLA NAJNAJÓW" współfinansowanego przez m.st. Warszawa w ramach konkursu Kultura Warszawy – dzieła, projekty, wydarzenia

https://biletyna.pl/spektakl/TEATR-DLA-NAJNAJOW-Laka-Teatr-Malego-Widza

Sprawdź lokalizację na mapie