null

Urząd 24h

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Nie musisz przychodzić do urzędu w godzinach otwarcia placówki. Skorzystaj ze skrzynki podawczej i z opłatomatu, które są dostępne całą dobę przy głównym wejściu do budynku.

 

Skrzynka podawcza

Za pośrednictwem skrzynki podawczej można całodobowo przekazywać pisma adresowane do Urzędu m.st. Warszawy dla Dzielnicy Wawer. Obsługa skrzynki jest bardzo prosta i opiera się na trzech krokach:

 
  1. Otwórz pokrywę skrzynki.
  2. Umieść pismo na tacy.
  3. Zamknij pokrywę.

Korespondencja wpływająca do Urzędu przy pomocy skrzynki podawczej jest codziennie rano wyjmowana oraz rejestrowana w systemie przez pracownika Urzędu.

Uwaga! Nie ma możliwości otrzymania potwierdzenia złożenia pisma za pośrednictwem skrzynki podawczej.


 
 

 

 

Opłatomat

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, w przedsionku na parterze budynku Urzędu Dzielnicy Wawer został uruchomiony samoobsługowy terminal płatniczy, w którym można dokonać płatności bezgotówkowo przez 24h na dobę.

Obsługa terminalu jest bardzo prosta – można w nim dokonać opłat z tytułu: opłaty komunikacyjnej, opłaty skarbowej, opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, zobowiązania podatkowe, zaświadczenia, opłaty lokalne, opłaty do Urzędu Stanu Cywilnego, ochrona środowiska, wypisy i wyrysy, karty miejskie, formularz wielojęzyczny.

Wpłata jest dokonywana bezpośrednio na konto Dzielnicy Wawer – terminal drukuje potwierdzenie uiszczenia opłaty.

Wpłat można dokonywać jedynie przy użyciu karty płatniczej – maszyna nie przyjmuje gotówki!