null

Ostatnia korekta rocznego rozkładu jazdy pociągów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
czoło czerwonego pociągu wjeżdżającego na stację

Od niedzieli, 12 listopada, zmienią się rozkłady jazdy pociągów wszystkich przewoźników, w tym także Szybkiej Kolei Miejskiej wszystkich linii oraz Kolei Mazowieckich. Prosimy o sprawdzanie rozkładów przed podróżą!

Trwająca przebudowa i modernizacja Warszawy Zachodniej oraz linii kolejowej nr 7 między Warszawą Wschodnią a Warszawą Wawer będą miały największy wpływ na zmiany i ograniczenia w kursowaniu pociągów. PKP PLK wprowadzi korekty w godzinach przyjazdów i odjazdów pociągów.

Linia SKM S1 i S10

Dalszy etap prac przy przebudowie i modernizacji linii kolejowej nr 7, na stacji Warszawa Wawer, spowoduje zmiany w rozkładzie jazdy pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej od 13 do 16 listopada. W godzinach wieczornych pociągi nie będą jeździły między Warszawą Wschodnią a Warszawą Falenicą.

Rozkład jazdy linii S1 ważny od 12 listopada do 1 grudnia

Rozkład jazdy linii S1 ważny od 2 do 9 grudnia

Rozkład jazdy linii S10 ważny od 12 listopada do 1 grudnia

Rozkład jazdy linii S10 ważny od 2 do 9 grudnia

Linia SKM S2 i S20

Pociągi linii S2 będą kursowały na całej trasie, łączącej Sulejówek Miłosną i Lotnisko Chopina przez podmiejską linię średnicową. W pełnej relacji, do Sulejówka Miłosny pojedzie 16 pociągów, a do Lotniska Chopina – 18. Pozostałe, oznaczone jako linia S20, będą jeździły w skróconej relacji z Warszawy Wschodniej do Sulejówka Miłosny. Natomiast dwa ostatnie, wieczorne składy S2 z Lotniska Chopina dojadą tylko do przystanku Warszawa Rakowiec.

Rozkład jazdy linii S2 ważny od 12 listopada do 9 grudnia

Rozkład jazdy linii S20 ważny od 12 listopada do 9 grudnia

Informacja pochodzi ze strony Szybkich Kolei Miejskich.