null

Silent disco - cicha impreza pod urzędem

Drukuj otwiera się w nowej karcie
17.09.2022 20:30 - 17.09.2022 22:00
Urząd Dzielnicy Wawer, Żegańska 1
białe słuchawki leżące na laptopie i konsola DJska

Czy wiesz co to silent disco? Bawiłeś się kiedyś tak, by nie przeszkadzać innym w rytmie swoich ulubionych kawałków? Zobacz co przygotował dla Ciebie Urząd Dzielnicy Wawer w sobotę 17 września!

Najpopularniejsze piosenki od najlepszych warszawskich DJów polecą w bezprzewodowych słuchawkach podczas wawerskiego silent disco. To świetna alternatywa dla głośnych imprez. Będzie cicho i tanecznie. 

Zagrają: DJ Sam Karol,

 

Sam Karol czyli: Karol Strzemieczny Śpiewa, komponuje (w zespole Paula i Karol) i rozkręca klubowe parkiety. Swobodnie przemieszcza się po różnych gatunkach muzycznych: od gitarowych przebojów lat 60tych, starej szkoły rapu z lat 90tych, do współczesnych indie hymnów i tanecznych hitów. Rezydent na Warszawskiej Barce. Gwarancja dobrych tańców i głośnych śpiewów.

 

 

 

DJ Karla Brumi

 

O poranku słucha jazzu z winyli, żeby pod osłoną nocy przerzucić się na piosenki do tańca. Znak rozpoznawczy: ciężka waliza z płytami CD. Zagra wszystko, od Arethy Franklin i Elvisa Presleya, przez Madonnę i Davida Bowie, po Moderat i Rihannę. Wszędzie tam bije jej muzyczne serce.

 

 

 

 

DJ Kuba Kozak

Pokażmy, że można się dobrze bawić nie zanieczyszczając okolicy hałasem!

Zapraszamy na parking od godziny 20:30. Wydarzenie jest organizowane w ramach ekologicznego pikniku Ekopower