null

Ostatnie prace na rondzie przy ul. Kadetów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
rondo przy ul. Kadetów

W weekend, 25-26 marca, na nowym rondzie u zbiegu ul. Kadetów i Łasaka Zarząd Dróg Miejskich będzie układał ostatnią warstwę asfaltu. Kierowców czekają utrudnienia, a autobusy komunikacji miejskiej zmienią trasy.

Układanie warstwy ścieralnej (ostatniej) asfaltu na skrzyżowaniu Kadetów i Łasaka rozpocznie się w sobotę, 25 marca, od godz. 7.00. Wykonawca zapowiada utrudnienia, z możliwością czasowego zamknięcia przejazdu. Wówczas ruch na drodze będzie sterowany ręcznie. Rejon prac będzie można ominąć jadąc ulicami: Trakt Lubelski, Bronowską, Wał Miedzeszyński.

Prace potrwają do niedzieli, 26 marca, do godz. 20.00.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, prace mogą się nie odbyć. O nowym terminie będziemy informować.

Na środę, 29 marca, około południa zapowiadane jest wprowadzenie już stałej organizacji ruchu i otwarcie całego przebudowywanego odcinka ul. Kadetów od Łasaka aż za ul. Poprawną.

Komunikacja

Na dwa dni – sobotę i niedzielę, 25-26 marca, swoją trasę zmieni linia autobusowa 213. W obu kierunkach będzie omijała utrudnienia ulicami: Umińskiego, Fieldorfa, Wał Miedzeszyński, Bronowska i Trakt Lubelski. Wybrane kursy będą podjeżdżały do przystanku Sęczkowa 01 ul. Wał Miedzeszyński i Kadetów.

Nadal nie będą funkcjonowały przystanki: Lucerny 03, Kadetów-Szkoła 02 i 03, Kadetów-Kościół 01 i 02. Dodatkowo w weekend przystanki Kadetów-Szkoła 01 i 04, Stoczniowców 01 i 02, Łasaka 01 I 02 także nie będą obsługiwane.

W środę, 29 marca, linie autobusowe 142, 213, 219 wrócą na swoje podstawowe trasy.

Więcej informacji na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Inforrmacja pochodzi ze strony Infoulice.

rondo przy ul. Kadetów