null

Syrenka w objęciach Mikołaja, czyli Świąteczni Łowcy Przygód

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Ludzie w lesie z pochodniami - rozwiązują świąteczne zadania

W dniach 10 i 11 grudnia na terenie obiektu osirowskiej Syrenki odbyła się impreza "Świąteczni Łowcy przygód". Maraton świątecznej przygody rozpoczęliśmy grą terenową na terenie marysińskiego lasu. Przez dwie godziny uczestnicy projektu wędrowali mrocznymi ścieżkami, za przewodników mając porozkładane elektryczne świeczki. Frajdy było mnóstwo, zwłaszcza że na trasie wędrówki gracze spotykali postacie, pomocników Świętego Mikołaja, którzy stracili świąteczną energię.

Dzięki zaangażowaniu i pozytywnemu nastawieniu udało się uratować wszystkie zasmucone elfy i odblokować wielką imprezę finałową, która miała się odbyć dzień później. 

W niedzielę na imprezę dotarli wszyscy, łącznie z Panią Zimą, która zasypała boisko grubą warstwą białego puchu. Nie przeszkadzało to jednak bawić się świetnie i wykonać wszystkie świąteczne zadania. Były aktywności sportowe, konkurencje drużynowe, a nawet dwa stanowiska warsztatowe.

Uzupełnieniem atrakcji było stoisko z popcornem i gorącą czekoladą. W wielkim finale imprezy, uczestnicy dwudniowej akcji mogli wziąć udział w losowaniu. Warunkiem było wykonanie odpowiedniej liczby zadań i zgromadzenie określonej liczby punktów świątecznej energii. Kilkadziesiąt fantastycznych nagród czekało na aktywnych szczęściarzy, a swojego nowego przyjaciela znalazł nawet ogromny renifer Romuś, który był nagrodą główną. 

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie. W ciągu dwóch dni świąteczne przygody łowiło blisko 100 osób. Wyprodukowaliśmy gigantyczną porcję przedświątecznej pozytywnej energii. Brawo Wy!   

Ludzie w lesie z pochodniami - rozwiązują świąteczne zadania
Zobacz galerię (8 zdjęć)
grupa dzieci z czołówkami rozwiązująca zadania w lesie
dziecko wiszące w kocu, trzymanym przez dwóch mężczyzn i próbujące coś narysować
uczestnicy zabawy na grupowym zdjęciu
lukrowanie pierników przy stoliku
dzieci wykonują świąteczne zadania
dzieci wykonują świąteczne zadania razem z mikołajem
dziecko trzymające w rece wielkiego renifera - nagrodę w konkursie