Relacja z Biegu "Wygraj z Depresją" 20.02.2022

Za nami II Bieg Wygraj z Depresją. W niedzielę, 20 lutego, Stowarzyszenie Mała Liga XC zorganizowało w Wawrze specjalną imprezę z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Walki z Depresją. Miasteczko zawodów umieszczono przy Czarnym Stawie.

W tegorocznych zawodach udział wzięli młodsi i starsi biegacze. Odbyły się dwa biegi dziecięco-młodzieżowe na dystansie 200 m i 1000 m, marsz Nordic Walking na dystansie 5 km oraz dwa biegi główne – 5 km i 10 km. Limit czasu na pokonanie dystansu w biegu głównym wynosił 1 godzinę dla dystansu 5 km i 1 godzinę 45 minut dla dystansu 10 km.

Dobra zabawa to nie wszystko. Z każdego zakupionego przez uczestnika pakietu Organizator przekaże 10 zł na rzecz Fundacji działającej przy Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii.

Dziękujemy Państwu za udział w wydarzeniu. Niesamowita energia (i frekwencja) zagościła w ubiegłą niedzielę w naszej pięknej, zielonej dzielnicy. Do zobaczenia za rok!

Impreza odbyła się pod patronatem honorowym Burmistrza Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy.

Zdjęcia: Pan Kowal

Zobacz galerię (9 zdjęć)