null

OSiR na sportowo na rodzinnym pikniku

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Legia oferowała zajęcia od 3. miesiąca życia. Jedna ze szkół językowych – naukę angielskiego. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wawrze –m.in. grę w squasha, pani Maja – naukę puszczania bajek.
To tylko kilka przykładów atrakcji, jakie 4 września zafundował mieszkańcom dzielnicowy OSiR podczas trwającego cztery godziny Pikniku Rodzinnego.

Młodych mieszkańców zachecano do odwiedzenia przynajmniej ośmiu stoisk, na przykład takiego, w którym trzeba było trafić piłką do niedużej bramki, w zamian za co otrzymywało się pieczątki. Za wypełnienie stemplami całego kuponu, dzieci otrzymywały nagrody

Wielką atrakcją było puszczanie baniek przez  panią Maję, która uczyła się  tej sztuki m.in. na Ukrainie oraz we Włoszech. Było malowanie buziek, ścianka wspinaczkowa, własnoręczne ozdabianie toreb na zakupy, próby wykazywania się refleksem, pokonywania przeszkód na czas, trening na przyrządzie nazywanym wioślarz, możliwość wykonywanie prac plastycznych, rzucanie piłeczkami do kubełków, wiele gier zręcznościowych i głaskanie oraz karmienie sianem uroczych alpak. A i to nie wszystko bo jeszcze była wata cukrowa, lody, lemoniada, występy sceniczne.

Kto odwiedził piknik, mógł znaleźć informacje o ciekawych, rozwijających fizycznie i umysłowo zajęciach oferowanych przez tych, którzy je prowadzą na co dzień. I to była nieoceniona praktyczna korzyść z odwiedzenia tego pikniku.

am

 

rzucanie do celu
Zobacz galerię (5 zdjęć)
ludzie na pikniku, kolorowe chorągiewki na drzewach
ukladanie puzzli na ziemi z logo osir
pokaz baniek mydlanych
uczestnicy pikniku