Razem wspieramy przedsiębiorczość - relacja ze spotkania

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
grupa kobiet i mężczyzn w średnim wieku siedzących przy białym stole. na stole laptop, dzbanki z wodą, kubki papierowe, notatniki, telefony komórkowe. z tytułu tablica typu flipchart

14 czerwca gościliśmy w Wawerskiej Strefie Przedsiębiorczości, przy ul. Żegańskiej 1a, przedstawicieli Biura Rozwoju Gospodarczego oraz pracowników innych dzielnic, którzy na co dzień zajmują się wspieraniem przedsiębiorczości i osób przedsiębiorczych.

Porozmawialiśmy o projektach realizowanych w mieście oraz najbliższych planach. Swoimi doświadczeniami podzielili się urzędniczki i urzędnicy z Targówka, Włochów, Ochoty, Rembertowa, Wesołej, Woli, Bielan, Pragi-Południe, Żoliborza.

O bogatej ofercie Wawerskiego Integratora Przedsiębiorczości - cyklicznych warsztatach i networkingu - opowiedziały naczelniczka Wydziału Działalności Gospodarczej i Zezwoleń Edyta Czarnecka oraz Agnieszka Okrzeja.

W spotkaniu zorganizowanym przez Biuro Rozwoju Gospodarczego uczestniczyli także: Zastępca Dyrektora Urzędu Pracy m.st. Warszawy Grzegorz Wolff oraz Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wawer Leszek Baraniewski.

Wspólnie z Biurem działamy na rzecz rozwoju gospodarczego Warszawy i rozwijania warunków przyjaznych dla rozwoju biznesu. Dzięki podobnym, cyklicznym spotkaniom i wymianie dobrych praktyk, doskonalimy narzędzia wspierania przedsiębiorczości na terenie miasta.

Zobacz galerię (4 zdjęć />)
grupa osób w średnim wieku siedzących przy białym stole - trzy kobiety i trzech mężczyzn podczas spotkania. na stole laptop, dzbanek z wodą, kubki papierowe i kubki papierowe
grupa kobiet i mężczyzn w średnim wieku siedzących przy białym stole. na stole laptop, dzbanki z wodą, kubki papierowe, notatniki, telefony komórkowe. z tytułu na zielonej ścianie wiszący zegar
dwie młode kobiety i mężczyzna przy białym stole. na stole dzbanki z wodą, kubki papierowe, notatniki i długopisy