Przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Wojtyszki

Prezydent m.st. Warszawy
informuje,

że na Elektronicznej Tablicy Ogłoszeń Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy (ETO) www.eto.um.warszawa.pl oraz na stronie internetowej miasta stołecznego Warszawy www.um.warszawa.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Stołecznego Warszawy, zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o organizowanym III przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Warszawie, w dzielnicy Wawer, przy ul. Wojtyszki oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 492 o powierzchni 840 m² w obrębie 3-13-54, uregulowanej w księdze wieczystej KW nr WA6M/00503532/3 wraz z udziałem w wysokości 247/3150 części w działce ewidencyjnej nr 18/10 o powierzchni 1575 m² w obrębie 3-13-54, uregulowanej w księdze wieczystej WA6M/00503533/0, stanowiącej współwłasność m.st. Warszawy, przeznaczonej pod drogę wewnętrzną (ul. Scalona).

III przetarg odbędzie się w dniu 21 października 2020 r. o godz. 11:00
w siedzibie Biura Mienia Miasta i Skarbu Państwa
Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy
przy ul. T. Chałubińskiego 8, sala nr 40 (antresola)

Informacje o nieruchomości można uzyskać w Wydziale Zbywania Nieruchomości m.st. Warszawy Biura Mienia Miasta i Skarbu Państwa Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy przy ul. T. Chałubińskiego 8 (antresola) oraz pod nr tel. 22 443 21 69, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00, a ponadto z aktualną ofertą przetargową nieruchomości miasta stołecznego Warszawy można zapoznać się na stronie internetowej www.um.warszawa.pl/nieruchomosci.