null

Posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w dniu 9 grudnia 2021 r.

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Wydział Obsługi Rady informuje, że w dniu 9 grudnia 2021 r. o godz.16:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Społecznej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w zdalnym trybie obradowania.

Transmisja posiedzenia

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie obrad
2. Uruchomienie Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego na terenie Dzielnicy Wawer.
3. Dalsze funkcjonowanie Dziennych Domów Opieki Medycznej przy ul. Żegańskiej oraz ul. Begonii.
4. Sprawy różne
5. Zamknięcie obrad

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby, które chcą zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do 8 grudnia 2021 r. do godz.16:00 na adres mailowy: arosa@um.warszawa.pl

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji otrzymają Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.