null

Posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - 27.08

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W dniu 27.08.2020 r. o godz. 16:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Społecznej.

Posiedzenie Komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania

Porządek posiedzenia:

  1. Otwarcie posiedzenia komisji.
  2. Zapoznanie się z programem pomocy mieszkańcom w pierwszych miesiącach pandemii i dziś.
  3. Pomoc osobom przebywającym na kwarantannie.
  4. Nowe zadania dla Ośrodka Pomocy Społecznej spowodowane zmianami w statutach.
  5. Sprawy różne.
  6. Zamknięcie posiedzenia.

Transmisja z posiedzenia Komisji. 

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby chcące zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 27 sierpnia 2020 r. do godz. 12.00 na adres mailowy: akolano@um.warszawa.pl oraz arosa@um.warszawa.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji o godz. 15.00 otrzymacie Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.