null

Posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w dniu 27 lipca 2022 r.

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Wydział Obsługi Rady informuje, że 27 lipca 2022 r. o godz. 16:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Społecznej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w zdalnym trybie obradowania.

Transmisja posiedzenia

 

Porządek posiedzenia:

  1. Otwarcie obrad.
  2. Przedstawienie nowego dyrektora SZPZLO Warszawa - Wawer i zapoznanie się z planami rozwoju wawerskich przychodni.
  3. Dzielnicowe priorytety Strategii rozwiązywania problemów społecznych 2030 – przedstawienie głównych założeń.
  4. Sprawy różne.
  5. Zamknięcie obrad.

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby, które chcą zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do 26 lipca 2022 r. do godz.16:00 na adres mailowy: ppszkit@um.warszawa.pl

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji otrzymają Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.