null

Posiedzenie Komisji Oświaty Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Logotyp dzielnicy Wawer

Informujemy, że w dniu 02.12.2020, o godz. 16:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty Rady Dzielnicy Wawer. 

Posiedzenie Komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania. Transmisjia online ->>

Porządek obrad:

  1. Otwarcie obrad.
  2. Podjęcie uchwały opiniującej Statut Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wawer.
  3. Przedstawienie propozycji zmian w obwodach szkół na terenie Dzielnicy Wawer.
  4. Sprawy różne zgłoszone przez członków Komisji.
  5. Zamknięcie obrad.

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Oświaty Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby chcące zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 02 grudnia, 2020 r. do godz. 12:00 na adres mailowy: bborzewska@um.warszawa.pl

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji o godz. 16.00 otrzymacie Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.