null

Posiedzenie Komisji Inwestycyjnej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - 24.08

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W dniu 24.08.2020 r. o godz. 17:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Inwestycyjnej.

Posiedzenie Komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

 

Porządek obrad:

 

  1. Otwarcie posiedzenia komisji.
  2. Omówienie mapy zdarzeń drogowych w Wawrze z udziałem przedstawiciela Policji.
  3. Omówienie najczęstszych przyczyn kolizji drogowych i sposobów przeciwdziałania w zakresie działania komisji.
  4. Omówienie strategii uspokojenia ruchu.
  5. Sprawy różne.
  6. Zamknięcie posiedzenia.

Transmisja z posiedzenia Komisji. 

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Inwestycyjnej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby chcące zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 24 sierpnia 2020 r. do godz. 12.00 na adres mailowy: arosa@um.warszawa.pl oraz ichwialkowska@um.warszawa.pl

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji o godz. 16.00 otrzymacie Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.