null

Posiedzenie Komisji Budżetowej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - 25.08

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W dniu 25 sierpnia 2020 r. godz. 16.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetowej.

Posiedzenie Komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania

Porządek posiedzenia:

  1. Otwarcie obrad.
  2. Informacja na temat wykonania budżetu za I półrocze 2020r.
  3. Sprawy różne.
  4. Zamknięcie obrad.

Transmisja z posiedzenia Komisji. 

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Budżetowej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby chcące zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 25 sierpnia 2020 r. do godz. 12.00 na jeden z poniższych adresów mailowych:

ichwialkowska@um.warszawa.pl

akolano@um.warszawa.pl

 

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji otrzymacie Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

 

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.