null

Pomoc psychologiczna w czasie wojny w Ukrainie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych udzielanych w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy przy ul. Włókienniczej 54. Oferta jest skierowana do osób dorosłych, które pochodzą z Ukrainy i doświadczyły traumy z powodu wojny w Ukrainie, a także osobom, które pomagają uchodźcom w Polsce.

Jeżeli jesteś osobą dorosłą, pochodzisz z Ukrainy i przebywasz w Warszawie, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji psychologicznej.

Jeśli jesteś osobą, która pomaga uchodźcom z Ukrainy i potrzebujesz wsparcia psychologicznego w związku z doświadczeniami ostatnich tygodni, również możesz uzyskać bezpłatną pomoc psychologiczną.

Zadzwoń i zapisz się na wizytę: 22 277 11 98 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00)

Pomoc psychologiczna udzielana jest mieszkańcom Warszawy i uchodźcom w języku ukraińskim i polskim w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy przy ul. Włokienniczej 54, 04-974 Warszawa.


Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 12 12 12.

Pod tym numerem dyżuruje psycholog biegle posługujący się językiem ukraińskim oraz udzielający wsparcia w języku rosyjskim.

Terminy dyżurów są podane na stronie Rzecznika Praw Dziecka: Увага! Допомога українською мовою 800 12 12 12.


Więcej informacji w języku ukraińskim


Interwencja kryzysowa

Bezpłatny telefon kryzysowy Fundacji Polskie Forum Migracyjne: +48 22 255 22 02

Działa codziennie w godz. 12:00-22:00 w językach ukraińskim i rosyjskim.

Zadzwoń, jeśli:

  • musiałeś/aś nagle wyjechać z Ukrainy do Polski;
  • martwisz się, jak poukładasz sobie kolejne dni, czujesz lęk lub doświadczasz paraliżującego Cię smutku
  • martwisz się o samopoczucie swoich dzieci;
  • Twoi bliscy zostali w Ukrainie, doskwiera Ci bezradność i samotność.

Oferta Fundacji Twarze Depresji dotycząca bezpłatnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla osób z Ukrainy – ПСИХОЛОГО-ПСИХІАТРИЧНА ДОПОМОГА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ | Twarze depresji

Ulotka informacyjna o pomocy psychologicznej udzielanej przez Specjalistyczną Poradnię Rodzinną Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - w języku polskim
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Ulotka informacyjna o pomocy psychologicznej udzielanej przez Specjalistyczną Poradnię Rodzinną Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - w języku ukraińskim