null

Networking w Wawrze - podsumowujące spotkanie Wawerskiej Strefy Przedsiębiorczości

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.11.2023 15:00 - 19.11.2023 19:00
sala widowiskowa WCK, Żegańska 1a
młodzież zgromadzona w sali widowiskowej wawerskiegp centrum kultury i uczestnicząca w warsztatach start - upowych

Chcesz dowiedzieć się jak działają inne firmy? Masz problem z nawiązywaniem biznesowych kontaktów? Myślisz jak poszerzyć ofertę swojej firmy ale boisz się zrobić krok naprzód? Możemy ci pomóc! Zapraszamy na podsumowujące spotkanie networkingowe (sieciujące) Wawerskiej Strefy Przedsiębiorczości.

To będzie wyjątkowe spotkanie, ponieważ czeka na Was podsumowanie wszystkich zjazdów oraz wyjątkowe prelekcje z specjalnymi gośćmi. Oprócz tego szansa na ostatnią autoprezentację lokalnych firm i ich działań oraz networking w grupach, służący bliższemu poznaniu się przedsiębiorców. Tym razem tematem przewodnim spotkania są Firmy Rodzinne, startupy i kobiety przedsiębiorcze. Finał sieciujących spotkań odbędzie się w Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet.

Kto może wziąć udział w spotkaniu w spotkaniu sieciującym Wawerskiej Strefy Przedsiębiorczości?

Przedsiębiorcy i osoby zastanawiające się nad własnym biznesem z Warszawy, a szczególnie z Wawra, Falenicy, Wesołej lub okolic, organizacje i instytucji okołobiznesowe.

Dlaczego warto wziąć udział w finałowym spotkaniu sieciującym?

To świetna okazja do rozwijania relacji biznesowych, poznania lokalnej społeczności, jak i innej formy spędzenia czasu dla waszych pociech — przewidziany jest kącik zabaw z Animatorką dla dzieci, tak aby dorośli mogli swobodnie skupić się na udziale w spotkaniu. Czekają na Was:

  • Inspirujące panele dyskusyjne: Poznasz historie i wyzwania kobiet-bizneswoman z Wawra, które podzielą się swoimi doświadczeniami i wyzwaniami związanymi z prowadzeniem firmy.
  • Rodzinne i wawerskie firmy: Dowiesz się, jak rozwijać biznes lokalnie, zaczynając od pomysłów na produkt po krajowy sukces, od przedstawicieli rodzinnych i wawerskich firm.
  • Innowacyjne startupy: Zobaczysz, jakie innowacyjne rozwiązania przygotowali uczestnicy Wawer Startup School, programu dla uczniów szkół ponadpodstawowych, który uczy praktycznych zasad przedsiębiorczości.
  • Networking i spotkania biznesowe: To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i podzielenia się swoimi pomysłami z lokalną społecznością przedsiębiorców.
  • Kącik dla dzieci i animacje dla najmłodszych

„Przez ostatnie 8 miesięcy udało się zorganizować cykl spotkań networkingowych, warsztatów dla przedsiębiorców i osób myślących o rozwoju swojej firmy, planujemy jeszcze 2 do końca roku. Mówiliśmy o sprzedaży, budowaniu wartościowej firmy, ale też użyciu sztucznej inteligencji czy roli networkingu w rozwoju firmy i kariery. Istotnym elementem programu był też mentoring i program Startup School rozwijający przedsiębiorczość wśród młodzieży ponadgimnazjalnej. W spotkaniach wzięło udział łącznie ponad 1000 osób. Teraz zapraszamy już na ostatnie spotkanie - mówi Adrian Migoń, Prezes Youth Business Poland, organizacji wspierającej przedsiębiorczość w Polsce od 2008 roku.

Weź udział w finałowym spotkaniu sieciującym! Program wydarzenia:

Spotkanie poprowadzi Maciek Rock - polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny, model, lektor, dziennikarz i prezenter radiowy i telewizyjny.

15:00 - 15:15 - Witold Antosiewicz - Prelekcja networkingowa 

15:15 - 15:30 - Podsumowanie Integrator Wawerski 2023

15:30 - 16:10 - Panel "Biznes w kobiecych rękach"

16:10 - 16:40 - Przerwa i poczęstunek

16:40 - 17:00 - Podsumowanie Wawer Startup School

17:00 - 17:40 - Panel: "Rodzinne Biznesy na Wawrze: Firmy i Ich Wpływ na Lokalną Społeczność"

17: 40 - 19:00 - networking

Kliknij i zarejestruj się!

To już OSTATNIA SZANSA w tym roku, aby dołączyć do nas na spotkanie sieciujące organizowane w ramach Wawerskiego Integratora Przedsiębiorczości! Nie przegap tej okazji, aby spotkać innych przedsiębiorców z Wawra, czerpać z ich doświadczenia i inspirować się. Do zobaczenia w niedzielę, 19 listopada, o godz. 15:00 w Wawerskim Centrum Kultury przy ul. Żegańskiej 1a.

grupka czterech meżczyzn na spotkaniu biznesowym