null

Głosujemy na Warszawiankę Roku 2021

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Warszawianka Roku to plebiscyt honorujący kobiety, które swoją działalnością społeczną lub zawodową w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju i promowania Warszawy. Do 22 października każdy może oddać głos na swoją faworytkę w plebiscycie.

Motyw przewodni Warszawianki Roku 2021 to pretekst do rozmowy o tym, kto i co daje dziś nadzieję warszawiakom.

Tytuł Warszawianki Roku w 2021 roku zostanie przyznany zarówno za działalność na rzecz stolicy, jak i realizację działań na rzecz promowania wartości tj.: otwartość, tolerancja, wybitne osiągnięcia w swojej dziedzinie, działalność na rzecz kobiet, społeczeństwa obywatelskiego i społeczności lokalnej w Warszawie.

Nominacje

Nominowane zostały: Katarzyna Augustynek, Sylwia Chutnik, Kamila Górniak, Marina Hulia, Agnieszka Kępka, Olga Kozierowska, Marta Lempart, Agnieszka Sikora, Wanda Traczyk-Stawska oraz Magdalena „Lusia” Żagałkowicz. O każdej kandydatce można przeczytać na stronie: Warszawianka Roku

Kiedy i jak głosować?

Głosy można oddawać: elektronicznie, za pomocą formularza znajdującego się na stronie warszawiankaroku.um.warszawa.pl, podczas wydarzeń miejskich, których lista zostanie opublikowana na profilu wydarzenia na Facebooku lub papierowo, za pomocą formularza dostępnego na stronie warszawiankaroku.um.warszawa.pl. Wypełniony formularz można wysłać elektronicznie na adres: warszawiankaroku@um.warszawa.pl albo dostarczyć pocztą lub osobiście do Biura Marketingu Miasta przy ul. Senatorskiej 36, 00-095 Warszawa, p. 203, z dopiskiem „Warszawianka Roku” na kopercie.

Do kiedy trwa głosowanie?

Głosowanie trwa do 22 października (w przypadku głosowania internetowego do godz. 23:59, zaś w przypadku głosowania papierowego do godz. 16:00). Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 9 listopada podczas uroczystej gali.

Więcej na temat głosowania i kandydatek można przeczytać na stronie: warszawiankaroku.um.warszawa.pl