null

Kawiarnia Naukowa 1a – Irena Namysłowska – wykład „Od rodziny nie można uciec"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
08.12.2022 18:30 - 08.12.2022 20:00
Wawerskie Centrum Kultury, Żegańska 1a

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Kawiarni Naukowej 1a. Tym razem naszym gościem będzie prof. dr hab. Irena Namysłowska, autorka książki „Od rodziny nie można uciec”. Wykład będzie można obejrzeć również online.

Rodzina to swoisty mikrokosmos, który tworzą nie tylko poszczególni jej członkowie, ale też istniejące między nimi relacje oraz przekazy międzypokoleniowe. Jak w tym gąszczu zależności nie zagubić własnych potrzeb i indywidualności, ale także jak docenić zasoby złożone w tym trudnym miejscu, jakim nieraz okazuje się dla nas własna rodzina?

prof. dr hab. Irena Namysłowska - psychiatra, psychoterapeuta, superwizor. Superwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wieloletni kierownik Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz konsultant krajowy Ministra Zdrowia w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży. Autorka wielu publikacji naukowych w tym podręcznika Terapia Rodzin oraz redaktor akademickiego podręcznika Psychiatria Dzieci i Młodzieży, oraz wielu rozdziałów w podręcznikach psychiatrii. Obecnie kieruje Warszawskim Ośrodkiem Psychoterapii i Psychiatrii w Warszawie.

08.12.2022, godz. 18:30, Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a. Wstęp wolny.

Kawiarnia Naukowa jest realizowana wspólnie z portalem wszechnica.org.pl

Wykład będzie również transmitowany na naszym fanpejdżu na FB i kanale YT Wszechnicy.

Odwiedź fanpejdż WCK na Facebooku i polub nas:
https://www.facebook.com/WawerskieCentrumKultury 

Zobacz program innych wydarzeń w Wawerskim Centrum Kultury:
https://www.wck-wawer.pl 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap