null

Kurs savoir-vivre. "Człowieka tworzą maniery i charakter"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie dobrych manier i etykiety, który odbędzie się w Klubie Kultury „Aleksandrów” w terminie 3 i 4 oraz 17 i 18 marca 2012 r. Zajęcia poprowadzą profesjonaliści ze "Szkoły Dobrych Manier", którzy współpracowali m.in. z Ministerstwem Spraw Zagranicznych oraz wieloma przedstawicielami administracji publicznej i środowiskiem biznesowym. Zapisy na kurs są przyjmowane w siedzibie Klubu Kultury „Aleksandrów”, przy ul. Samorządowej 10, tel. (22) 612-63-85, w godz. 14.00 – 20.00, do dnia 10 lutego 2012 r.

Proponowany kurs to połączenie savoir-vivre na co dzień, etykiety oraz protokołu korporacyjnego i państwowego. Ich znajomość może się przydać zarówno w życiu prywatnym, jak i w relacjach zawodowych.

Kurs składa się z dziesięciu części, m.in. „Powitania, pożegnania, prezentacje”, „Strój męski i damski – kształtowanie poczucia dobrego smaku”, „Kultura przy stole”, itp.

Kto pierwszy powinien podać rękę na przywitanie – mężczyzna czy kobieta, szef czy pracownik, starszy czy młodszy? W co nie wolno się ubrać, jeśli chce się dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak należy wznosić toasty? Na te, jak i inne pytania znajdziesz odpowiedz na naszym kursie.

Każdy z uczestników otrzyma dokument potwierdzający odbycie kursu. Pełny kurs trwa 16 godzin. Koszt całego kursu to tylko 100zł.

Prowadzący kurs:
Piotr Kłyk - trener „Szkoły Dobrych Manier”, ekspert w zakresie savoir-vivre, etykiety i protokołu dyplomatycznego oraz sommelierstwa. Prowadzi zajęcia w kilku warszawskich uczelniach wyższych z zakresu etykiety biznesu. Realizował już szkolenia w Ministerstwie Finansów, Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz w Naczelnym Sądzie Administracyjnym. Występuje w roli eksperta w programie „Pytanie na Śniadanie” w TVP2. Z jego usług szkoleniowych korzystają najlepsi , tak w biznesie, jak i administracji publicznej.