null

Konkurs "Seniorzy maja talent"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy zaprasza na finał V edycji konkursu „Seniorzy mają talent”, który odbędzie się 14 czerwca 2016 r. w dzielnicy Wesoła, która w tym roku jest głównym organizatorem spotkania.

Konkurs powstał z inicjatywy osób pracujących w obszarze pomocy społecznej w dzielnicach Bielany i Żoliborz. Wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością wśród warszawskich seniorów. W kolejnych latach do grona współorganizatorów dołączają nowe dzielnice. W tym roku do udziału w konkursie zgłosiło się 8 Dzielnic, w tym nowe: Rembertów i Wawer.

Podczas finału V edycji konkursu seniorzy będą prezentowali swój dorobek w kategoriach: plastyka, taniec, teatr i literatura. Gościem wydarzenia będzie Teatr Muzyczny Niebieskie Migdały, który obchodzi swoje pięciolecie działalności.

Finał konkursu rozpocznie się o godz. 9.30 i zakończy około godz. 16.00 wręczeniem statuetek dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Piosenek w wykonaniu Teatru muzycznego Niebieskie Migdały będzie można posłuchać podczas obrad jury od 15.30 do 15.50.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców dzielnicy do udziału w wydarzeniu

Załączniki: