Koncert zespołu Perfect i przejazd przez Wawer zabytkowego pociągu

Prawie 5 tysięcy osób wysłuchało koncertu zespołu Perfect, który odbył się 17 września w Międzylesiu. Koncert był częścią wydarzenia "Kolej na Wawer", w ramach którego przez dzielnicę przejechał zabytkowy pociąg parowy.

Przez dzielnicę z Marysina przejechała także parada motocykli i zabytkowych samochodów, która zakończyła się pod Urzędem Dzielnicy Wawer, gdzie odbył się piknik "Wawer - Magia Róznorodności". Kulminacją pikniku był koncert zespołu Perfect. Wystąpiła także grupa Kraków Street Band i Kabaret Autorów "Pod Dobrą Datą". Pokazy taneczne przygotowała grupa Shock Dance i tancerze z Fundacji Radość dla Ludzi. Widzowie obejrzeli także pokazy Akademii Karate Tradycyjnego i występ młodzieży ze Społecznego Ogniska Muzycznego im. A Kulikowskiego, a ze stacji w Międzylesiu pod Urząd Dzielnicy przeszła  parada Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej z Żelechowa.

Gości pikniku i koncertu przywitali burmistrz dzielnicy Wawer Łukasz Jeziorski i zastępcy burmistrza Leszek Baraniewski i Zdzisław Gójski,  przewodniczący Rady Dzielnicy Norbert Szczepański i dyrektor Wawerskiego Centrum Kutury Barbara Karniewska. Udział w pikniku wzięli także radni dzielnicy: Michał Żebrowski, Joanna Buczyńska i Małgorzata Sołtysiak.

[mg_picker:7989]