null

Komisja Rozwoju

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zakres działania:

  • inicjowanie i opiniowanie analiz potrzeb w zakresie rozwoju gospodarki komunalnej, inwestycji i ładu przestrzennego w Dzielnicy;
  • inicjowanie i opiniowanie inwestycji realizowanych w Dzielnicy;
  • opiniowanie planu remontów i inwestycji komunalnych;
  • opiniowanie projektu i zmian w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta;
  • opiniowanie koncepcji i projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego;
  • opiniowanie znaczących inwestycji pod względem ich zgodności z planami zagospodarowania przestrzennego i charakterem terenu;
  • opiniowanie wniosków Rad Osiedli i mieszkańców w zakresie działania Komisji;
  • sprawy związane z utrzymaniem i eksploatacją dzielnicowych obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych;
  • sprawy związane z utrzymaniem dróg i infrastruktury znajdującej się w pasie drogi o charakterze lokalnym w zakresie określonym przez statut Miasta i inne uchwały Rady m.st. Warszawy;
  • sprawy związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego w Dzielnicy;
  • inicjowanie, opiniowanie i monitorowanie działań związanych z możliwością wykorzystania przez Dzielnicę funduszy strukturalnych i innych instrumentów finansowych Unii Europejskiej w zakresie inwestycji i ładu przestrzennego;
  • opiniowanie projektu budżetu i zmian w załączniku budżetowym w zakresie działania Komisji.

 


Skład komisji:

  1. Wojciech Godlewski – Przewodniczący Komisji
  2. Michał Mroziński – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Anna Ojer – Wiceprzewodnicząca Komisji
  4. Barbara Wielowieyska – Wiceprzewodnicząca Komisji
  5. Regina Balinow
  6. Joanna Buczyńska
  7. Hanna Chodecka
  8. Rafał Czerwonka
  9. Jerzy Debert
  10. Piotr Grzegorczyk
  11. Sławomir Kacprowicz
  12. Jarosław Kotra
  13. Andrzej Krasnowolski
  14. Helena Kroszczyńska
  15. Marcin Kurpios
  16. Sandra Spinkiewicz
  17. Marta Turska
  18. Izabella Wolf-Jedynak
  19. Agnieszka Wójcik
  20. Włodzimierz Zalewski
  21. Michał Żebrowski