null

Jak posadzić drzewo? Film instruktażowy.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
meżczyzna w roboczym ubraniu, w rękawicach, który tłumaczy etapy sadzenia drzewa

Zachęcamy Cię do rozwiązań, które sprzyjają przyrodzie. Jednym z nich jest sadzenie drzew. Jak to zrobić? Czego potrzebujesz? Jak powinieneś/powinnaś przygotować teren pod zasadzenie? Tego wszystkiego dowiesz się z filmu instruktażowego.

Jednym z elementów wspólnego projektu "Szkoła przyjazna klimatowi, modelowe centrum edukacji na temat łagodzenia i adaptacji do zmian klimatu w mieście” realizowanego przez Fundację Sendzimira i Urząd Dzielnicy Wawer było stworzenie filmu instruktażowego w formule "do it yourself", czyli "zrób to sam". Zdecydowaliśmy o realizacji filmu na temat sadzenia drzew. Jesteś ciekaw/a jak to zrobić? Obejrzyj poniższą instrukcję.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj artykuł Fundacji Sendzimira.

Potrzebujesz wersji z audiodeskrypcją? Znajdziesz ją w tym linku.

Projekt “Szkoła przyjazna klimatowi. Modelowe centrum edukacji na temat łagodzenia i adaptacji do zmian klimatu w mieście” korzysta z dofinansowania o wartości 478 138 euro, otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG. Program Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu; obszar programowy: Klimat.

Projekt realizowany przez Fundację Sendzimira w partnerstwie z Urzędem Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy i PS Paaby Prosess Edu Action z Norwegii.